Hurtownia semafor

Hurtownia kolejowa „Semafor” jest związana z naszą działalnością od powstania firmy „Tormax”. Poszukując materiałów, narzędzi, maszyn, części, urządzeń SRK, taboru kolejowego wagonów, lokomotyw do naszej działalności poznaliśmy dobrze rynek tych towarów. Obecnie poprzez umowy kooperacyjne z największymi dostawcami w Polsce uzyskaliśmy nie tylko znaczne rabaty, ale też wzajemne zaufanie. Stąd na wyżej wymienione artykuły zakupione u nas nie tylko zapewniamy korzystną cenę, ale również zapewniamy towar bez wad po odbiorze dokonanym przez naszego komisarza i udzielamy przedłużoną gwarancję nie tylko na zakupiony towar, ale również na usługę z naszych materiałów. Zapewniamy korzystne cenowo dostawy na terenie całej Polski. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą jak również proszę o informację, jeżeli Państwo poszukujecie towarów nie znajdujących się na poniższej liście, postaramy się znaleźć te towary i jak najszybciej Państwa powiadomić o ich efektach. Proszę również o podanie informacji, jeżeli macie Państwo na zbyciu towary w szeroko pojętym zakresie kolejnictwa, umieścimy te towary na naszej stronie z propozycją sprzedaży.

W dniach od 04.02.2013r. – 27.03.2013r. planujemy uruchomić szkolenie ,przygotowujące kandydatów do samodzielnego wykonywania służbowych na stanowisku:

UWAGA:

Na naszej stronie znajdą Państwo ceny materiałów i poszczególnych usług remontowych i inwestycyjnych.
Podane ceny są cenami netto.

Ceny mają charakter wyłącznie poglądowy, a jej ostateczny kształt ustalany jest indywidualnie z klientem, po złożeniu zapytania na naszą skrzynkę: [email protected] (staramy się o udzielenie odpowiedzi jak najszybciej). Ze względu na różną dostępność materiałów (na terenie całej Polski), jego różnorodność i zmiany cen, nie odpowiadamy na zapytania telefoniczne.

Za opłatą kosztów delegowania naszego pracownika na teren Państwa bocznicy robimy wyceny szczegółowe dotyczące: wyliczenia niezbędnej ilości potrzebnych materiałów, wyceny robót remontowych i inwestycyjnych, wykonania Przepisów, Instrukcji, Regulaminów, Planów sytuacyjnych, Świadectw typu budowli, kompletu dokumentacji w celu uzyskania Świadectwa Bezpieczeństwa Bocznicy z wystąpieniem w imieniu Inwestora lub własnym.

Aktualizacja cen na dzień 03.04.2013r.

Program nauczania składa się z następujących przedmiotów:
Lp. Nazwa Typ lub oznaczenie Jednostka Masa (kg/m) Cena netto za 1 tonę
Nowe Staroużyteczne
1 Szyna S 60 t 60.34 2 930,00 zł 1 650,00 zł
1 Szyna S 60 t 60.34 2 930,00 zł 1 650,00 zł