„Poradnika koordynatora użytkownika bocznicy w sprawach dotyczących kwalifikacji zdarzeń kolejowych i powiadamiania”.

Dodane 24 lutego 2020 przez Witold Bardziński

„Poradnika koordynatora użytkownika bocznicy w sprawach dotyczących kwalifikacji zdarzeń kolejowych i powiadamiania”.

Szanowni Państwo, tym razem bardzo krótko, bo cały czas poświęcamy na dobre przygotowanie szkolenia pod tytułem: „Obowiązki koordynatora użytkownika bocznicy w sprawach dotyczących kwalifikacji zdarzeń kolejowych i powiadamiania”, które odbędzie się 24 marca 2020 r., w Katowicach. Też trwają ostatnie korekty wydawnicze „Poradnika koordynatora użytkownika bocznicy w sprawach dotyczących kwalifikacji zdarzeń kolejowych i powiadamiania”.

Tak jak obiecałem dla Wszystkich zainteresowanych, zostanie wysłany ten Poradnik bez, żadnych kosztów na adres bocznicy. Wystarczy przesłać e-mail z nazwą użytkownika bocznicy na adres: [email protected] lub [email protected] z informacją, że się jest zainteresowany tym wydawnictwem i jeszcze pod koniec marca 2020 r., otrzymacie Państwo ten Poradnik. Ponieważ druk rozpoczyna się w następnym tygodniu proszę o szybką decyzję. Poradnik i jego wysyłka na adresy bocznic jest bezpłatna.

Zainteresowanie jest duże, dziękuję też Państwu za miłe słowa, np. napisał Pan Dariusz:

„Dzień dobry,

jako że moim przypadku, początkującego koordynatora na bocznicy, pierwszy akapit z pana ostatniego wpisu na blogu jest prawdą i tylko prawdą, bardzo liczę na ów poradnik :)”.

Dziękuję, bardzo dużo Zdrówka, życzy: Witold Bardziński

.