Kupujemy podkładki żebrowe.

Dodane 21 lipca 2019 przez Witold Bardziński

Gdzie kupić podkładki do mocowania szyn z podkładem kolejowym – podkładki żebrowe: Pz60A; Pm49; Pm60; Ps49A; Ps60-112; Pz49A; BL3A; PT180-160…

Szanowni Państwo, upały wracają, niektórzy się cieszą, a niektórzy płaczą, podobnie jak w innych dziedzinach życia czy polityki. No dobrze, ale politykę odpuśćmy sobie, a może zajmijmy się pracą. Żeby ją ułatwić szczególnie tym których skazano na zakup materiałów nawierzchni kolejowej postaram się pomóc tym razem wskazując producentów podkładek żebrowych. Możecie Państwo zapytać czemu nie wskazuję firm, które sprzedają materiały staroużyteczne? Otóż, Szanowni Państwo w wiadomościach z 9.06.2019 – Gdzie kupić szyny wskazałem tak ogólnie jedną z firm, która zajmuje się handlem materiałami staroużytecznymi. Zrobiłem to pisząc prawdę, że często się w tej firmie zaopatruję, mam fajną cenę bo płacę zaraz przy odbiorze, zalecałem w pierwszej kolejności pooglądać też towar, bo zwrotów podobnie jak w aptekach po prostu nie ma!!! Za to w niektórych marketach budowlanych są, np. jeden z moich kolegów kupił sobie pilarkę elektryczną do cięcia płyt, a że tych płyt trochę potrzebował na cały dom, to regularnie co parę dni pojawiał się w sklepie i wymieniał zepsutą pilarkę na nową. Jak skończył budowę oddał pilarkę i wziął pieniądze. Można? Widocznie można. Ale nie z szynami, pojeździmy sobie np. na czas budowy a potem zwrócimy szyny! Nic z tych rzeczy. W myśl zasady „widziały gały co brały”, tak samo w myśl tej zasady wybierają polityków w ??? no nie, miało być o materiałach nawierzchni kolejowej a nie o polityce!

Ok, wracamy zatem do firm handlujących materiałami staroużytecznymi. Po publikacji artykułu o szynach już na drugi dzień od rana… trrr, trrr… telefony… w ogóle to sobie chciałem przestawić tyrczenie w telefonie na sygnał z lokomotywy, tylko dojeżdżając samochodem do przejazdu jak telefon zaczął by mi ryczeć uuu… uuu… a ja rozglądałbym się za nadjeżdżającym pociągiem to tym sposobem zrobiłem spory korek za sobą, zrezygnowałem z tego pomysłu i telefon „byrczy”.

No i zaczynają się telefony… Panie Witku, a nie pomyślałby Pan o jakiejś współpracy??? Pan nas poleci, my coś sprzedamy, Pan coś zarobi… no wie Pan, aż mi pana żal, że po tylu latach pracy nie ma Pan swojego Porsche… itd., itp. W tym stylu kilka telefonów…

Szanowni Państwo, otóż nie! Przecież pisałem wcześniej do handlu to ja się nie nadaję!!! A cieszą mnie bardziej np. takie słowa:

Witam Panie Witoldzie,

Bardzo Panu dziękuję za wszystkie wyjaśnienia i wskazówki. Miłego dnia życzę!

No i bardzo dziękuję, może i z tego Porsche nie będzie, ale będzie uśmiech, a jak uśmiech to Zdrówko, a to jest najważniejsze.

Wracając do tematu, producenta podkładek żebrowych musimy wejść na stronę https://poland.arcelormittal.com następnie wchodzimy na – Produkcja stali i poniżej jest temat – Produkcja stali. Następnie wchodzimy na Produkty i do Produktów specjalnych (jest obok ikonka lokomotywki) – klikamy pokaż całość – mamy tutaj szyny: kolejowe, tramwajowe, dźwigowe, podsuwnicowe, pośrednie, kształtowniki na rozjazdy kolejowe, akcesoria kolejowe – klikamy w „+” obok tej tematyki i pojawia się nam kontakt:

Szyny i akcesoria

Al. Piłsudskiego 92

41-308 Dąbrowa Górnicza

T: +48 32 776 82 16

Fax: +48 32 776 70 67

Email: [email protected]

Możemy sobie tutaj również pobrać kartę produktu, są w niej rysunki i parametry techniczne, gdzie między innymi znajdziemy nas interesujące:

  • podkładki żebrowe Pz60A; Pm49; Pm60; Ps49A; Ps60-112; Pz49A; BL3A; PT180-160; …

No tak, pomyślicie Państwo, ale jak ja chcę z 50 sztuk, czy się mną zajmą? Oczywiście, że tak! Kupowałem podobne ilości i jak są na składzie to tak, kupicie Państwo. Zresztą ktoś jeszcze pomyśli, że mam jakieś udziały w tej firmie i zachwalam? Nie po to to robię, ale może wspólnie coś pomożemy? Bo jak sprzedaż będzie duża – to w ArcelorMittal w Krakowie 1 200 zawieszonych w pracy pracowników, powróci do pracy, może Zapłonie Wielki Piec!!! Tego, z całego serca życzę Krakowowi i Pracownikom firmy ArcelorMittal.

Dużo Zdrówka Szanowni Państwo, życzy: witold bardziński

Fotki – Bocznice kolejowe, wykonał – witold bardziński

.